Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

mé denní dění:

24.11.2007 Já vim, dlouho jsem nepísal... ale to víte, práce volá no. A stejně, pořád převládající pocit že se těším na čt3 už znáte...:-) Náhodou bude už za týden, příští víkend! Juchéj! A slyšel jsem o bezva dalších pořadech, jako fakt.
No a v rámci prozrazování něco na sebe... mohl bych sem zs něco přihodit, že? :-) Tak ok, držte se stolů... je mi mezi 20 a 30 lety! To víte, přesně se to přece neříká ne? Tak zas příště...

13.11.2007
Byl jsem celkem nadšen z vysílání čt3 dne 7.11.2007. Ve zprávách jsem se dověděl, že trojka vyhrála báječnou věc na Domovním znamení - DVD přehrávač. Týjo. A taky říkali, jaké zajímavosti jsou v Linci k vidění, musí to být krásné město a šťasten to člověk, který tam jede. aky mají celkem vtipné reklamy, oproti normální tv vám nenabízí nějaký cosmodisk, vanish a podobné nepotřebnosti. Však uvidíte sami, další vysílání je myslím na konci listopadu, nemůžu se dočkat. Mějte se a smějte se!

4.11.2007
Na prvním listopadovém zápisu bych si asi měl dát záležet, že? Hm... dneska mě t počasí překvapilo, vypadá už tak jaksi zimně. Přeháňky se přehnávají, listí opadavá, ba už je skoro spadlé a za chvilku prý bude sněžit. Jo, asi se těším. Teda určitě, doufám že bude spousta a spousta sněhu, jak to mám rád.
Jo ale co je důležitý hodn hodně moc je to, že ČT 3 bude konečně vysílat! A to už 7.11.! Nevím jak jsem o tm mohl nezačít psát jako první. Doufám že to pořádně rozjedou, už je tedy nejvyšší čas! Taky se tak těšíte? Jsem moooc zvědavý!

30.10.2007
Jdu do sebe a něco vám tu o sobě napíšu. Tak zírejte, kde bydlím? Ahah... v Českých Budějovicích přece, a jsem mile moc potěšen, že je to stejné město jako vysílací štáb čt3. No ne že mě někdo půjdete přepadnout :) Takže příště zas něco jiného k odtajnění, ju Zatím pá

23.10.2007
Ano ano, po delší době se vám zde zase hlásím. Je prosímvás normální, že sněžilo? Mě to teda přijde trochu brzo... ale dobře no, co naděláme, půjdu asi do sklepa oprášit sáńky a boby. No nesmějte se, já strašně rád sáňkuju a bobuju! A vůbec co máte radši vy?
Dobře, asi bych měl začít prozrazovat něco konkrétnějšího o sobě... ale nevim, no, jestli to chcete slyšet? Možná se bez toho obejdete.. tak já popřemýšlím a možná se v budoucím příspěvku něco objeví...

18.10.2007
No, jsem teda dost smutný. Vysílání se odkládá na další termín! Proč mi to udělali? To neplatí, já se tak těšil... hlavně na ty novinky, které ke mě prosákly, sojí za to a já je teď uvidím bůhví kdy. Fňuk...
Jinak včera jsme prý měli poslední den babího léta a dneska to ta kosa venku celkem potvrzuje, nastávají chladné podzimní dny. Máte rádi podzim? Co u vás vyvolává za pocity? Pište do komentářu, díky a zdravím vás

14.10.2007
Uf, teda řeknu vám, o víkendu jsem se pěkně nadřel! To víte, tahání dřev není žádna sranda(...). No, ale vy ste si ho jistě užívali jak se dalo, já ostatně taky, né že bych pořád jen pracoval! Ha, já už se fakt moc nemůžu dočkat na to vysílání, bude už za týden! A dokonce ke mě prosákly nějaké info o vysílacích programech (heč - to víte, mám troch kontakty) a už se fakt nemůžu dočkat, vypadá to víc než slibně! Chcete nějaký ten program vědět? ;)

9.10.2007
Bože, taky máte někdy pocit, že nic nestíháte, jste z toho celí nervózní, ale vlastně jenom lítáte po bytě od jednoho k druhému a výsledek žádný? Mě se to teda stává docela často... No, teď abych dělal povinnosti, radši píšu sem na blog... no hrůza... ale asi na to vlítnu, ať už ti mám z krku, že.
(takže kam bych se mohl na tom internetu podívat teď? :))

7.10.2007
Ano, tak dnes bych mohl psát smutná pojednání na téma neděle = konec volna, předzvěst blížícího se vysilujícího týdne... ale nebudu, protože i neděle se dá skvěle užít! Co jste dělali o víkendu? Napište mi, prosím... (do komentářů) Jinak přeji energii do dalšího školního/pracovního/či jinak namáhavého týdne, já letím opět vyvenčit Ghumbíka!

5.10.2007
Víkend, víkend víkend! Předpokládám, že taky máte tak rádi víkend jako já? No kdo by neměl že... Po náročném týdnu je nejlepší páteční odpoledne (volné!) a vyhlídka na pohodovou sobotu... jehé, to mám rád. Jinak jsem vám slíbil jméno moje pejska, takže jmenuje se Ghumbík. Dobrý ne? Neptejte se mě, jak to vzniklo, sám nevím, tak nějak to přišlo, ale je docela zábavné, jak se tomu každý diví, tak doufám, že se trochu divíte i vy. Tak já si jdu užívat to páteční odpoledne, užijte si hezky víkend, Zdravím

3.10.2007
Hoj, tak dneska mám celkem naspěch... vypadá to, že nebudu stíhat psát každý den, ale to snad mým věrným čtenářům určitě nevadí (srdíčko). Nždycky, když sem něco napíšu, uvidíte to v aktualitách na čt 3 webu. Tak zatím, mějte hezký den!
P.S. tak to jméno hafana se dozvíte příště, jo? :-)

2.10.2007
Nemůžu se dočkat na další vysílání... včera jsem brouzdal ještě na jejich stránkách, doufám, že je brzo dodělají, rád bych se kouknul, jaké jiné poběží pořady. Dneska je venku celkem hezky, to je super, je to taková pozitivní věc to svítící sluníčko, mám to moc rád. Asi skočím na procházku s mojím Hafanem, ať z toho taky něco má. Chcete vědět jak se jmenuje?

1.10.2007
Jupí, byl spuštěn můj blog. Zároveň byla spuštěna i čt 3, nová televize o které se blíže dozvíte na www.3oddil.estranky.cz v sekci čt 3. Tyjo, byl jsem z ní docela nadšen, konečně televize, která dává slučné pořady a informuje o důležitých věcech! Dnešní zprávy konečně stály zato, i když ty reklamy... no tomu se asi žádná tv nevyhne. Ale vypadá to, že se rýsuje jedna z mých dalších závislostí... ale o těch až někdy jindy, je docela pozdě, jdu spát. Dobrou noc a mrkejte se sem někdy!
P.S. jo a můžete mi psát vzkazy, komentáře k článkům a tak... na stránkách čt3 je odkaz